فال

فال روزانه

فال های روزانه

فال روزانه

فال حافظ روزانه

فال تاروت روزانه

فال تاروت عشقی روزانه

فال انبیا

فال انبیاء

کف بینی آنلاین

کف بینی آنلاین

فال حافظ حرفه ای

فال حافظ

فال حافظ

فال حافظ شب یلدا

فال حافظ روزانه

فال ازدواج

فال ازدواج

طالع بینی ازدواج

انواع فال تاروت

فال تاروت کبیر

فال تاروت کائنات

فال تاروت روزانه

فال تاروت عشقی روزانه

فال تاروت بله یا خیر

فال تاروت

فال تاروت عشق

فال تاروت تک نیت

فال تاروت سه کارتی

فال تاروت چهار کارتی

فال تاروت پنج کارتی

فال تاروت شش کارتی

فال تاروت نه کارتی

فال تاروت ده کارتی

انواع فال قهوه

فال قهوه شش نشان

فال کلیکی

فال کلیکی

فال

عشق سنج آنلاین

عشق سنج آنلاین

همه این موارد فقط بخش کوچکی از مجموعه فال و طالع بینی پیچک است که در سایت پیچک منتشر شده است.

فال و طالع بینی

اساسا فال و فال گیری به معنای تلاش برای کسب اطلاع درباره آینده یک فرد است و به همین جهت کاملا خرافاتی بوده و چون به لحاظ علمی چنین چیزی قابل انجام نیست ، پس یک روش فراطبیعی است که تامل برانگیز است.

البته فال گیری با طالع بینی متفاوت است ، در طالع بینی فرد قدرت انتخاب یا تغییر ندارد و بر اساس وضعیت ستارگان در زمان تولد هر فرد می باشد ( مثل فال روزانه پیچک که بر اساس ستارگان و زمان تولد هر فرد است ) اما در فال ، پیشگویی با توجه به انتخاب فرد بدست خواهد آمد و بر خلاف طالع بینی به تاریخ تولد افراد بستگی ندارد ، مثل فال حافظ یا فال تاروت.

لذ نباید لغت فال را با طالع بینی یکی دانست ، هنگامی که عبارت هایی نظیر فال چینی ، آنها یک فال شخصی هستند. ( منبع : ویکی پدیا )

فال گیری

قطعا افرادی که به علم فالگیری آگاه هستند و توانسته اند موفق باشند ، سعی ندارند آن را به دیگران آموزش دهند اما در این بین افرادی هم هستند که علم خود را به اشتراک می گذارند.

برای گرفتن فال و طالع بینی ، روشهای خاص و مختلفی وجود دارد ، برخی با رجوع به ستارگان ، برخی در فنجان قهوه و برخی با ریختن و انتخاب کارت ها این کار را انجام می دهند.

فال گیری

در این بین ، بخصوص کارت های تاروت که با نقش های رنگارنگ و عجیب و غریب خود ، توجه افراد زیادی را از گذشته تا به امروز نسبت به خود جلب کرده ، محبوبیت بیشتری پیدا کردند و به همین ترتیب تنوع بیشتری در فال های تاروت بوجود آمد.

اما محبوبیت این فال در جهان بالاترین است نه در ایران ، در کشور ایران محبوب ترین فال که همه ایرانیان حتما از آن ، بخصوص در شبهای یلدا استفاده کرده اند ، فال حافظ می باشد.

ما ایرانیان هنگام گرفتن فال حافظ ، بعد از اینکه دیوان حافظ را در دست گرفتیم ، چنین چیزی را می گوییم :

فال حافظ

ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، ما طالب یک فالیم، بر ما بنما رازی

سپس دیوان حافظ را گشوده و شعر و تعبیر مورد نظر را قرائت می کنیم.

البته برخی هم اینچنین می گویند : حافظ ای حافظ شیرازی، بر من نظر اندازی، من طالب یک رازم، تو کاشف هر فالی، قسم به شاخه نباتت قسم می‌دهم به قرآنی که در سینه داری، این فال مرا بگشای.

بعضی از دوستان که تعدادشان هم کم نیست نیز این جمله استفاده می کنند : ای حافظ شیرازی، تو کاشف هر رازی، به حق شاخ نباتت، به حق جام شرابت، منظور خودت را از مراد ما بیان کن.

اگر تعبیر غزل مورد نظر مثبت باشد ، آن را به فال نیک می گیریم.


پس با انواع فال و طالع بینی ها آشنا هستید ، امیدوارم سایت پیچک را در ذهن خود سپرده و ما را در شبکه های اجتماعی پیچک نیز دنبال کنید.

مطالب پیشنهادی