اجاره اقامتگاه های مبله در تهران با اسنپ روم همانطور که می‌دانید تهران یکی از شهرهایی است که روزانه مسافران و گردشگران زیادی آن به عنوان مقصدی برای سفر، تفریح، درمان، تحصیل، مهاجرت یا....


اسنپ روم

اجاره اقامتگاه های مبله در تهران با اسنپ روم

همانطور که می‌دانید تهران یکی از شهرهایی است که روزانه مسافران و گردشگران زیادی آن به عنوان مقصدی برای سفر، تفریح، درمان، تحصیل، مهاجرت یا..... انتخاب می‌کنند؛ اما مسئله اصلی و چالشی که با آن روبرو هستند، اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران یا اجاره خانه مبله در تهران برای مدت اقامت خود در این شهر هستند.

حال ما برای اجاره سوئیت تهران با بهترین قیمت و کیفیت، سایت اسنپ روم را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با خیالی آسوده و با کمترین بودجه محلی برای اقامت خود پیدا کنید. تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا برخی از سوئیت‌های اسنپ روم و مزایای آن را برای شما شرح دهیم.

کلبه فلت خاقان – دهکده المپیک

این کلبه در نزدیکی پارک جنگلی و دریاچه چیتگر، اپارک، آبشار تهران و مرکز خرید ایرانمال قرار گرفته است؛ بنابراین اگر در این محدوده نیاز به اجاره سوئیت تهران داشتید، می‌توانید این کلبه را از طریق اسنپ روم رزرو کنید.

ازجمله امکانات این کلبه می‌توان به موارد مختلفی مانند پنجره بیرونی، فضای سبز، سرویس بهداشتی، امکان پخت وپز، میز، اجاق گاز، یخچال، صندلی، کولر آبی، تخت دو نفره، نیمکت و..... اشاره کرد.

برخی از قوانین این کلبه هنگام اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران شامل موارد زیر است:

1-زمان ورود و تحویل گرفتن آن ساعت 14 و زمان خروج و تخلیه کلبه ساعت 12 ظهر است.
2-در صورت تخلیه¬کردن کلبه دیرتر از ساعت مقرر شده، باید مبلغی را به عنوان جریمه پرداخت کنید.
3-امکان برگزاری مراسم مختلف و نگهداری حیوانات خانگی در این کلبه وجود نداشته و ممنوع است.
4-برای کنسل¬کردن اجاره سوئیت تهران باید تا 48 ساعت قبل از شروع اقامت خبر دهید؛ چراکه بعد از 48 ساعت دیگر امکان بازگشت وجه وجود ندارد.
5-امکان لغو یا تغییر رزرو در روزهای تعطیلات رسمی و ایام نوروز وجود ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و اجاره خانه مبله در تهران از طریق اسنپ روم، کافی است به این سایت رجوع کرده و تنها با چند کلیک ساده اقدام به رزرو اقامتگاه مورد نظر خود کنید.

اجاره سوئیت تهران

سوئیت دو تخته پیوندی 3 – جردن

این سوئیت در محدوده زرگنده تهران قرار گرفته است؛ بنابراین اگر در این محدوده تهران نیاز به اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران داشتید، می‌توانید روی این واحد حساب کنید که متراژی در حدود 30 متر نیز دارد.

ازجمله امکانات آن می‌توان به مواردی مانند پنجره بیرونی، شوفاژ، حمام، تلویزیون، یخچال، سرویس بهداشتی، اجاق گاز، آشپزخانه، کولر آبی، امکان پخت وپز، مبلمان و.... اشاره کرد.

برخی از قوانین این سوئیت شامل موارد زیر می‌شود:

1-ساعت تحویل گرفتن آن 14 و ساعت تخلیه آن 12 ظهر است.
2-در صورتی که دیرتر از ساعت تعیین¬شده سوئیت را تخلیه کنید، باید مبلغی را به عنوان جریمه بدهید.
3-امکان لغو رزرو تا 48 ساعت قبل از شروع اقامت وجود دارد و در غیر این صورت مبلغ شما برگشت داده نخواهد شد.
4- امکان برگزاری مراسم و نگهداری حیوانات خانگی در این سوئیت فراهم نیست.
5-امکان لغو رزرو در روزهای تعطیل رسمی یا ایام نوروز وجود ندارد.

برای به دست¬آوردن اطلاعات بیشتر درباره این سوئیت و اجاره خانه مبله در تهران می‌توانید به سایت اسنپ روم سر بزنید.

خانه مبله تهران

جمع بندی

اسنپ روم جزو گروه بزرگ اسنپ به حساب می‌آید و چندین سال است که در زمینه اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران و انواع اقامتگاه‌های هتلی و غیر هتلی فعالیت می‌کند. ازجمله مزایای آن می‌توان به پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته، امکان رزرو اقامتگاه با کمترین بودجه، نزدیک¬بودن اقامتگاه‌های آن به وسایل نقلیه عمومی و مناطق مهم شهر، امکان دریافت تخفیف از طریق بخش کلاب سوپراپلیکیشن اسنپ، خدمات‌رسانی عالی به مشتریان، رفتار عالی پرسنل با مهمانان و..... اشاره کرد.

برای رزرو اقامتگاه تنها کافی است که از طریق برنامه اسنپ، برنامه اسنپ روم، تماس با کارکنان یا از طریق مراجعه به سایت اقدام کنید.

مطالب پیشنهادی